Miska se třemi delfíny
stříbro, hluboká miska s žebrovanou stěnou, s jedním volutovým uchem, na třech nožkách ve tvaru delfínů, na nízké podstavě, 812/1000, v. 226,90 g, výška 16 cm, odstraněno druhé ucho, první 1/3 19. století, osvědčení puncovního úřadu (Ši)
03.12.2016 - 14:00
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Miska se třemi delfíny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |